Зареєструйте авторське право на твір, скориставшись Гідом з державних послуг

Дата: 29.12.2021 13:02

Ви є автором літературного, музичного, аудіовізуального, фотографічного, образотворчого чи будь-якого іншого твору? Щоб отримати свідоцтво про державну реєстрацію авторського права на твір, потрібно лише 2 місяці.

Для цього зверніться до Українського інституту інтелектуальної власності та подайте заяву особисто або через законного представника. Додайте всі необхідні документи та вже зовсім скоро отримайте документ про авторське право.

Про порядок державної реєстрації авторського права та необхідні документи читайте за посиланням на сайті Гіду з державних послуг https://bit.ly/3sDCwpf

Додамо, що кампанія реалізується в межах «Я відчуваю зміни» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна, проєкту «Transformation Communications Activity».