Проведено нараду щодо перебігу вакцинальної кампанії у Єзупільській громаді

Дата: 14.12.2021 16:22

На виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підсилення вакцинальної кампанії  та підвищення показників проведених щеплень представниками департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації спільно із в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л. Левко здійснено виїзд до Єзупільської  територіальної громади.  Робоча зустріч була проведена за участі селищного голови Єзуполя, старост старостинських округів, активу громади, представника КП «Городенківський НЦПМД Городенківської міської ради», держпродспоживслужби та поліції.

Обговорено проблемні питання проведення вакцинальної кампанії у громаді, зокрема:

• проінформовано про вихід області з «червоної» зони епіднебезпеки та про статистичні показники вакцинації;
  • ознайомлено зі змінами карантинних обмежень, передбаченими при «жовтій» зоні епіднебезпеки;
  • проінформовано про наявність в області у достатній кількості препаратів для проведення щеплень проти Сovid-19;

Наголошено на необхідності здійснення постійної чіткої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громади щодо важливості та переваг вакцинації, нагадування про дату отримання другої дози вакцини, надання допомоги в отриманні сертифікату про вакцинацію, зокрема через      застосунок « Дія».

Голова територіальної  громади Ігор Лукашевич повідомив, що інформаційні банери про вакцинацію розміщено на фейсбук сторінці громади. Під час засідань виконавчого комітету питання про хід вакцинальної кампанії виноситься на порядок  денний як пріоритетне.

В рамках зустрічі дано доручення працівникам підрозділу соціального захисту населення громади проводити просвітницьку роботу щодо вакцинації серед осіб, які звертаються  за призначенням державної допомоги.  було дано також представникам духовенства.

Робоча група окреслила основні завдання для покращення ефективності проведення вакцинальної кампанії у Єзупільській територіальній громаді та обговорила методи і терміни їх виконання.