Звернення голови райдержадміністрації Олександра ЯРОЩУКА до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 12:08

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!

Чорнобильські події 1986 року є трагічними і водночас героїчними сторінками історії України.

Ціною надзвичайних зусиль джерело ядерної небезпеки для величезної території вдалося локалізувати. У цьому вагома особиста заслуга кожного ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС.

Безмежна вдячність Вам, дорогі герої, за мужність та вірність громадянському обов’язку!

Світла пам’ять тим, хто загинув, рятуючи людство від радіаційної стихії, хто згодом пішов із життя через втрачене здоров’я.

Наш обов’язок – пам’ятати і шанувати, бути гідними і вдячними, оточити турботою ліквідаторів та чорнобильські родини.

З повагою,

голова районної