Об’їзд медичних закладів району

Дата: 10.12.2021 14:58

9 грудня 2021 року комісія у складі працівників сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, відділу цивільного захисту районної державної адміністрації, організаційного відділу апарату районної державної адміністрації з метою координації роботи закладів охорони здоров’я відвідали пункт щеплення, який знаходиться у Підлузькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Обговорено питання необхідності здійснення профілактичних заходів щодо недопущення інфікування коронавірусною інфекцією мешканців громади, перевірено якість надання медичних послуг, оглянуто облаштування кабінетів щеплення. Також обговорено із медичними працівниками організацію запису в лист очікування на вакцинацію.

З початку вакцинальної кампанії у пункті щеплення провакциновано:

I дозою – 2025 осіб;

II дозою – 1312 осіб.

Зокрема, 9 грудня 2021 року у даному пункті щеплення провакциновано 32 осіб.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоятьНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: у приміщенні та текст «обладнання ? ? H S M дична»