В рамках проєкту «Велике будівництво» ремонтують дорогу Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль

Дата: 09.12.2021 11:11

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Употочному році триває оновлення дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль по всій протяжності Прикарпаття.

Фото без опису

На кільцевій розв’язці Н-18 із під’їзною до дороги Н-10 Стрий – Мамалига на околиці Тисмениці розпочато влаштування верхнього шару модифікованого асфальтобетону.

Завершується ремонт чотирьох мостів на об’їзній Тисмениці. Після влаштування ЩМА на них змонтують перильне та бар’єрне огородження.

У селі Нижнів ремонтують п’ять мостів. Триває підготовка до влаштування лежнів, закладних деталей під перильне огородження, армокаркасу перехідних плит, влаштування гідроізоляції, бетонування плит прогонової будови. По завершенні цих робіт мости заасфальтують.

У селі Клубівці, на км 11+189 – км 33+811, влаштовують тротуари, заїзні кишені для громадського транспорту та з’їзди, зміцнюють узбіччя.

Фото без опису

На мостах у селі Діброва – гідроізоляцію та асфальтування, а на межі із Тернопільською областю – бордюрний камінь для тротуарів.

На початку об’їзної Тисмениці триває будівництво нової кільцевої розв’язки. Тут влаштовано саме кільце, трикутники безпеки та зміцнено основу дороги.

Фото без опису

Усі перелічені роботи здійснюються в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.