Вітання голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Ярощука з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 09:41

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже відродившись в умовах війни, наша армія зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани окупанта.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії та своєї держави.

Щиро дякую всьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю військовослужбовців, які віддали своє життя за українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби, за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності українського війська.

Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

На зображенні може бути: текст «3 днем збройних сил укра?ни»

Олександр Ярощук - Голова Івано-Франківської РДА