Об’їзд медичних закладів району

Дата: 24.11.2021 15:24

23 листопада 2021 року заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець спільно із працівниками сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, відділу цивільного захисту районної державної адміністрації з метою координації роботи закладів охорони здоров’я відвідали пункт щеплення, який знаходиться в поліклінічному відділенні КНП «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області. В ході зустрічі зосереджено увагу на необхідності здійснення профілактичних заходів задля недопущення інфікування коронавірусною інфекцією мешканців громади.

Члени комісійної групи перевірили якість надання медичних послуг, оглянули як облаштовані кабінети щеплення та обговорили із медичними працівниками організацію запису в лист очікування на вакцинацію. З початку вакцинальної кампанії в пункті щеплення провакциновано:

CoronaVac – 1100 доз;

Astra Zeneca – 1200 доз

Зокрема 23 листопада 2021 року, у даному пункті щеплення провакциновано вакцинами AstraZeneca – 13 доз, CoronaVac – 12 доз.

Олександр Попадинець подякував медикам за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та якісне їх виконання.