Вручено вітальні листи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 09:41

З нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, перший заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Дмитро Мариневич та заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець вручили вітальні листи від Міністерства аграрної політики та продовольства України директору СТОВ “Уїзд” Володимиру Мельнику,  директору ТОВ ВТФ “Угринів”  Василю Воловцю, директору приватної агрофірми “Бовшівська” Григорію Івасишину.

Також грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагороджено директора ПАТ “Більшівці -Риба” Володимира Януша

Дякуємо за натруджену працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, у приміщенні та офіс