У День Гідності та Свободи в Івано-Франківську вшанували учасників Революції Гідності

Дата: 21.11.2021 09:24

У Меморіальному сквері відбулось віче пам'яті за загиблими Героями Небесної Сотні, а також бійцями, які загинули в російсько-українській війні.

Революція Гідності - боротьба українців та вільних людей за свої права та свободу. Розуміємо і оцінюємо цю подію, як одну з найважливіших в новітній історії нашої держави, адже ціна цієї свободи неймовірно висока - віддані за неї життя .

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи представники Івано-Франківської районної державної адміністрації поклали квіти до могили Героя України Романа Гурика, хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні та всіх хто загинув виборюючи і захищаючи незалежність України.

Пам'ятаємо і дякуємо нашим героям!..

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та пам’ятникНа зображенні може бути: 2 людини, пам’ятник та на відкритому повітрі