День гідності та свободи - це національне свято приурочене до двох важливих дат в сучасній історії України: початку Помаранчевої революції та Революції Гідності

Дата: 21.11.2021 09:17

З нагоди знаменного дня представники територіальних громад Івано-Франківського району долучились до панахиди за Героями Небесної Сотні та захисниками, полеглими у війні на Сході України.

Українці - це сильна та вільна нація, яка завжди готова боротися за свої права та за свою державу. І це не просто слова, бо не раз українці їх доводили діями й зараз щодня продовжують робити це!

Завдання кожного з нас: пам'ятати події, які колись змінили Україну, пам'ятати людей, які віддали все заради вільної держави з демократичними та європейськими цінностями. І важливо не забувати, що боротьба триває!Слава Україні! Героям Слава!

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі