Продовжується об'їзд навчальних закладів

Дата: 11.11.2021 14:53

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр ПОПАДИНЕЦЬ спільно із працівниками сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної державної адміністрації здійснили об’їзд закладів загальної середньої освіти, зокрема відвідали Дубовецький ліцей та Маріямпільську гімназію Дубовецької сільської ради  Івано-Франківського району Івано-Франківської області з метою перевірки стану роботи закладів освіти.

Члени комісії спільно із керівництвом навчальних закладів, керівником освіти територіальної громади зустрілися із педагогічними колективами, оглянули навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, пришкільні території. Крім цього, переглянули правила внутрішнього трудового розпорядку, виконання заходів з протипожежної безпеки. Неприйнятних порушень та критичних зауважень під час об’їзду не виявлено.  Також відмічено належний рівень підготовки початкових класів відповідно до Концепції «Нова Українська школа».

04 листопада 2021 року меценати спільно із учнями та вчительським колективом Маріямпільської гімназії заклали сад - висадили 50 яблунь та 15 лип на території гімназії.

Оглянуті заклади загальної середньої мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу,  тут створено комфортні умови для здобуття освіти та виховання дітей.