9 листопада 2021 року заступником голови районної державної адміністрації Олександром ПОПАДИНЦЕМ перевірено роботу амбулаторій загальної практики сімейної медицини району

Дата: 09.11.2021 16:10

З метою перевірки роботи пунктів щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення просвітницької та роз’яснювальної роботи серед жителів району щодо необхідності вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID -19 члени комісії відвідали Тустанську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерський пункт с. Межигірці Дубовецької сільської ради.

Фото без опису

У Тустанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини Дубовецької сільської ради з початку вакцинальної кампанії всього провакциновано 474 особи. Зокрема 9 листопада 2021 року у пункті щеплення провакциновано вакцинами AstraZeneca - 15 осіб, CoronaVac – 5 осіб.

Фото без опису

У фельдшерсько-акушерському пункті с. Межигірці Дубовецької сільської ради з початку вакцинальної кампанії всього провакциновано вакцинами: Pfizer - 36 осіб, AstraZeneca - 80 осіб, CoronaVac – 61 особа. Зокрема 09 листопада 2021 року у пункті щеплення провакциновано вакцинами AstraZeneca - 5 осіб, CoronaVac – 3 особи.

Робота закладів загальної середньої освіти та пунктів вакцинації району перебуває на постійному контролі у керівництва району.