Заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець провів виїзну зустріч

Дата: 20.10.2021 14:33

19 жовтня 2021 року заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець, працівники організаційного відділу апарату районної державної адміністрації,  сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної державної адміністрації з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо важливості проведення вакцинації та координації роботи закладів охорони здоров’я відвідали Букачівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та комунальне некомерційне підприємство "Букачівська міська лікарня" Івано-Франківського району Івано-Франківської області, де ознайомилися із умовами, в яких працюють лікарі.

Фото без описуФото без опису

На території ОТГ функціонують 7 фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП) в селах Козарі, Журавеньки, Вишнів, Чернів, Чагрів, Луковець-Вишнівський і Луковець-Журівський та 2 амбулаторії в смт. Букачівці та с. Колоколин. Працівники ФАПів здійснюють амбулаторний прийом хворих, надають медичну допомогу на дому, забезпечують патронат на дому вагітних жінок та дітей до 1 року, проводять санітарно-просвітницьку роботу серед населення.

Фото без опису

Під час зустрічі зосереджено увагу на необхідності здійснення профілактичних заходів задля недопущення   інфікування коронавірусною інфекцією мешканців громади.

Фото без опису

Члени комісійної групи поспілкувалися з медперсоналом, оглянули як облаштовано кабінет щеплення, обговорили із медичними працівниками організацію запису в лист очікування на вакцинацію, потреби закладу та заходи і рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 на території населених пунктів.

З початку вакцинальної кампанії в пункті щеплення провакциновано проти COVID-19 ( у громаді проживає 4260 дорослого населення):

BioNTech, Pfizer:

I дозою – 121 особа;

II дозою – 86 осіб.

AstraZeneca:

I дозою – 196 осіб;

II дозою – 135осіб.

CoronaVac:

I дозою – 112осіб;

II дозою – 40 осіб.

Moderna:

I дозою – 94;

II дозою – 90 осіб.

Всього впродовж вакцинальної кампанії про вакциновано I дозою – 523 особи, II дозою – 874 осіб.