У Верховинському районі будують амбулаторію загальної практики сімейної медицини в рамках президентської програми «Велике будівництво»

Дата: 20.10.2021 10:48

Основна мета будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини - забезпечення належного рівня надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні.

У селі Голови Верховинської територіальної громади будується сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Фото без описуВ рамках робочого візиту голова Верховинської райдержадміністрації Василь Бровчук відвідав це село та проінспектував хід виконання будівельних робіт. За участю старости цього населеного пункту та представника територіальної громади поспілкувався з керівником підрядної організації «ГалКомБуд», яка проводить будівельні роботи, обговорив проблемні питання та терміни завершення робіт.

Фото без опису

Фото без описуЗауважимо, що цьогоріч на будівництво цієї амбулаторії з державного бюджету виділено 724 тис. гривень. Будівельні роботи на завершальному етапі.