Відвідини КП «Центру первинної медико-санітарної допомоги Угринівської сільської ради» Івано-Франківського району Івано-Франківської област

Дата: 13.10.2021 17:50

13 жовтня 2021 року заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець спільно із працівниками сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Івано-Франківської районної державної адміністрації з метою координації роботи закладів охорони здоров’я відвідали пункт щеплення, який знаходиться в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Угринівської сільської ради» Івано-Франківського району Івано-Франківської області. В ході зустрічі зосереджено увагу на необхідності здійснення профілактичних заходів задля недопущення інфікування коронавірусною інфекцією мешканців громади. Члени комісійної групи оглянули як облаштовано кабінет щеплення, обговорили із медичними працівниками організацію запису в лист очікування на вакцинацію, потреби закладу, заходи та рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 на території населених пунктів.

З початку вакцинальної кампанії в пункті щеплення провакциновано 3800 осіб проти COVID-19.

За період з 11 по 13 жовтня 2021 року включно у пункті щеплення провакциновано 85 осіб, зокрема за 13 жовтня 2021 року провакциновано 4 особи.