Шановні захисники України! Івано-Франківська районна державна адміністрація вітає вас з Днем захисників і захисниць України! Днем Українського козацтва! Днем створення Української Повстанської Армії та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 13.10.2021 13:31

Фото без опису

З правіків Пречиста Богородиця своїм Покровом оберігала українську націю. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Матір Божу своєю Небесною Покровителькою. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Висловлюємо повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Вітаємо сьогодні таких нечисленних вояків Української повстанської армії, офіцерів, сержантів та всіх військовослужбовців Збройних сил України, українських військових формувань і добровольчих батальйонів незалежно від службового становища та статі.

Демонстрація того, що ми можемо протиставити російській агресії дисциплінованебоєздатне українське військо, яке може відстояти мир і спокій на своїй земліє надзвичайно важливою.

Завжди при виконанні свого священного обов’язку залишайтеся неушкодженими. А якщо Бог дає випробування полем бою, повертайтесь живими.

Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну!

Голова районної державної адміністрації                                      Олександр Ярощук