Нарада про стан вакцинальної кампанії

Дата: 01.10.2021 16:12

Фото без опису

1 жовтня 2021 під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Ярощука спільно із заступником голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександром Попадинцем проведено нараду із представниками територіальних громад району щодо перебігу вакцинальної кампанії.

Фото без опису

Присутні представники Бурштинської міської ради, Галицької міської ради, Рогатинської міської ради, Тисменицької міської ради, Тлумацької міської ради, Більшівцівської селищної ради, Букачівської селищної ради, Єзупільської селищної ради, Дзвиняцької  сільської ради, Старобогородчанської сільської ради, Ямницької сільської ради.

Фото без опису

Учасники наради доповіли про темпи поширення COVID-19 на території району у розрізі громад.

Голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук заслухавши звіт, зазначив що епідемія COVID-19  набирає обертів, водночас спостерігається позитивна динаміка вакцинації у виконавчих апаратах органів місцевого самоврядування, внаслідок вдало проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи зростає відсоток вакцинації серед педагогічних працівників.  Навчальні заклади району відновлюють роботу у звичному режимі.

Заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець закликав присутніх учасників наради активно долучитися до просвітницької роботи з населенням щодо переваг вакцинації.

Регіональний координатор із вакцинації в області Микола Стовбан зазначив, що статистика захворювань зростає, тому питання вакцинації залишається актуальним, зокрема у педагогічних колективах задля забезпечення  безпечного проведення навчально-виховного процесу і усунення ризику масового поширення COVID-19   серед учнів навчальних закладів.

За підсумками наради Олександр Ярощук врахувавши пропозиції від представників органів місцевого самоврядування  наголосив на ефективних методах встановлення позитивної динаміки  вакцинації в окремих громадах та на території району загалом.