Жителі Івано-Франківського району долучилися до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 20.09.2021 10:41

Турбота про екологічну безпеку та виховання серед населення культури дбайливого ставлення до довкілля – саме з таким меседжем уся країна долучилася до Міжнародної акції – Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Акція, в якій беруть участь понад 50 мільйонів учасників, організовують щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах. Цього року,               18 вересня, у кожному куточку нашої держави жителі міст і містечок, сіл і селищ долучилися до цієї Акції. Не залишилися і осторонь працівники Івано-Франківської районної державної адміністрації, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти району. Зокрема поділилися своїми світлинами учні Галицького ліцею «Академічний», Залуквянського ліцею ім. Іванни Блажкевич Галицької міської ради, Тлумацького ліцею №2 Тлумацької міської ради.

«Озброївшись» рукавичками, віниками та пакетами для сміття учасники Акції прибирали мальовничі куточки свого населеного пункту: береги водойм, прилеглу територію школи, міський парк.