Продовжується об'їзд навчальних закладів району

Дата: 03.09.2021 13:19

31 серпня 2021 року заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Олександр Попадинець спільно із комісійною робочою групою щодо перевірки стану закладів загальної середньої освіти, в тому числі з урахування заходів реформи шкільного харчування, здійснили об'їзд закладів загальної середньої освіти Галицької міської ради – Залуквянський ліцей імені Іванни Блажкевич та Комарівський ліцей імені Антіна Могильницького.

В ході об’їзду обстежено приміщення навчальних закладів, пришкільних територій, перевірено підготовку тепломереж, організацію роботи з охорони праці, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

Загалом оглянуті заклади освіти району в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Наразі об’їзд навчальних закладів району триває.