Комісією Івано-Франківської районної державної адміністрації відвідано КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 01.09.2021 16:19

Відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 05.08.2021 р. №657/0/2-21/01-136 та з метою координації роботи 31 серпня 2021 року комісією Івано-Франківської районної державної адміністрації відвідано КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області. З початку вакцинальної кампанії в пункті щеплення проведено 4953 вакцинувань проти COVID-19, зокрема 31 серпня 2021 року вакциновано 70 людей.