Привітання голови районної державної адміністрації з Днем Незалежності

Дата: 24.08.2021 08:40

Шановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності - 30-річчя Незалежності України.

Цього року День незалежності особливо важливий для нас усіх. Цього разу, ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають Незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

У такий складний час поняття Незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконаний, що лиха година скоро мине. Тож ми повинні докласти спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Слава Україні!

З повагою голова Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Ярощук