Шановні жителі та гості Івано-Франківського району, від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 08:38

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний Прапор України – один з трьох офіційних атрибутів, що позначають суверенітет держави.

Благородні синій і жовтий його кольори, які традиційно трактують як поєднання безхмарного неба, що простягнулося над хлібними ланами, уособлюють миролюбство, плідну працю та достаток мільйонів українців – від півночі до півдня, від сходу до заходу.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Бажаю всім нам миру, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни!

З повагою, голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук