Відкриття амбулаторії у Тлумацькій територіальній громаді

Дата: 25.06.2021 17:09

Сьогодні, 25 червня 2021 року, відбулася важлива подія для нашого району.

У Тлумацькій територіальній громаді за участю голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Ярощука та голови територіальної громади Ігора Петрука, у с.Нижнів відбулося відкриття " Амбулаторії монопрактики сімейної медицини".

Відкриття відбулося у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"

У новій амбулаторії облаштовано:

2 кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, 2 холи, стерилізаційна, сестринська та інші господарські приміщення. На території амбулаторії розміщено стоянки загального користування та для маломобільних груп населення, також передбачено розвинуту систему тротуарів і пішохідних доріжок.

Висловлюючи слова вітання, голова ОДА Андрій Бойчук, голова РДА Олександр Ярощук, голова ТГ Ігор Петрук привітали жителів з визначною подією, та побажали, щоб у новій амбулаторії жителі відчули нові стандарти сучасної медицини, а якісна медична послуга стала ближчою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)