Новини
06 Червня, 2023 р., 09:23
05 Червня, 2023 р., 16:02
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.
05 Червня, 2023 р., 14:38
Пам'ятні монети можна буде купити в інтернет-магазині НБУ, а також банках-дистриб'юторах: Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк, Приватбанк.
05 Червня, 2023 р., 11:26
Майбутній український контрнаступ наразі у фокусі уваги «бойової російської пропаганди». Вона намагається подати російському обивателю «затримку» з його початком як свідчення слабкості супротивника та незламності позицій власної армії.
05 Червня, 2023 р., 11:02
Порядок проведення Фестивалю-конкурсу
05 Червня, 2023 р., 10:17
Бойові дії негативно впливають на навколишнє середовище будь-якої країни. Не стало винятком і українське довкілля. Обстріли лісів, наземних і річково-морських екосистем, промислових об’єктів, транспортної інфраструктури та будинків, руйнування систем водопостачання, каналізації та поводження з відходами провокують широкомасштабну і вкрай значну шкоду з довгостроковими наслідками для довкілля. На жаль, війна на території України триває, а забруднення ґрунтів, водних шляхів тощо кожного дня викликають серйозне занепокоєння. Адже завдана екологічна шкода Україні надвелика – від обстрілів хімічних заводів до лісів, випалених російськими ракетами.
05 Червня, 2023 р., 09:41
Здавна була поширена думка, що для свого добробуту й благополуччя людству необхідно якнайповніше контролювати, використовувати та «вдосконалювати» навколишнє середовище. Але насправді складні природні процеси від самого початку були створені як оптимальні й коригувалися лише еволюцією планети. Тож не дивно, що будь-яке порушення природної рівноваги людськими технологіями призводить до негативних екологічних наслідків.
02 Червня, 2023 р., 14:23
31 травня у місті Перемишль (Республіка Польща) відбулось офіційне відкриття Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» та старт першого конкурсного відбору.
02 Червня, 2023 р., 09:26
Відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.