З’ясувати долю полоненого тепер простіше: у чат-боті НІБу з’явилася така можливість

Дата: 11.08.2022 11:21

Чат-бот пошуку близьких людей у Телеграм @nib_uncp_bot, створений Національним інформаційним бюро спільно з ГУР МОУ, відтепер має унікальну функцію.

Опція «Запит щодо полону» дозволить рідним простіше та швидше отримати актуальну інформацію про людину.

У чат-боті достатньо лише надати необхідну особисту інформацію та повідомити ПІБ людини, долю якої намагаєтесь з’ясувати. Протягом 15 хвилин опрацьовуються та надаються найсвіжіші дані, які є у розпорядженні НІБу, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, інших відомств, а також – Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Наша задача – знайти та доправити додому всіх українських громадян, з якими втрачено зв’язок через війну чи вони потрапили у ворожий полон, – говорить керівник НІБу Олександр Смирнов. – Робота ведеться постійно. Пам’ятаємо про кожного і – переконаний – усіх повернемо».